PROJEKTUJEMY, PRODUKUJEMY I DOSTARCZAMY
WYDAJNE ROZWIĄZANIA DLA RYNKU HYDRAULICZNEGO,
INSTALACYJNEGO I PRZEMYSŁOWEGO JUŻ OD 1990 ROKU.

Jesteśmy partnerem dla wielu firm w zakresie dostaw połączeń do rur wielowarstwowych, miedzianych, PE, stalowych i żelaznych, w tym łączników zaprasowywanych, łączników skręcanych, czy łączników gwintowanych, a także przyłączy elastycznych do gazu i wody, zaworów antyskażeniowych oraz pierwszeństwa, zaworów kulowych, odpowietrzników i wielu innych.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na jakość produktów, które spełniają potrzeby naszych partnerów. Nasza filozofia oraz podejmowane działania dążą do kontroli całego procesu produkcji. Począwszy od fazy projektowej, po realizację prototypów, kontrolę jakości, certyfikację, wprowadzenie na rynek do sprzedaży oraz ciągłą ewolucję naszych produktów, również dzięki procesowi konsultacji posprzedażowych wiemy, że to co oferujemy będzie docenione przez naszych odbiorców.

WSPÓLNIE Z NASZYMI PARTNERAMI BIZNESOWYMI TWORZYMY
STABILNE ŚRODOWISKO PRACY I POŁĄCZENIA, KTÓRE SĄ NA LATA

Siłą napędową naszej pracy jest m.in. dbałość o szczegóły. Dokonujemy wyborów usprawniających pracę hydraulików i profesjonalistów z naszego sektora.

Proponowany klientom produkt jest prosty i bezpieczny w montażu, będąc tym samym gwarancją najwyższej jakości trwałych połączeń instalacyjnych, które będą służyć nieprzerwanie na przestrzeni wielu lat.

Opinie naszych zadowolonych klientów dowodzą jakości oferowanych przez nas produktów i budują godny zaufania wizerunek.

WARTOŚCI, KTÓRE NAMI KIERUJĄ:

JAKOŚĆ

Aby być konkurencyjnym i wyróżniającym się

PROFESJONALIZM

Aby oferować kompletne usługi I wartościowy produkt

BLISKOŚĆ

Aby szybko reagować na potrzeby naszych partnerów, aby się rozwijać, ewoluować i promować niezawodne połączenia

ELASTYCZNOŚĆ

W zakresie rozwoju, konsultacji, wsparcia i metodologii doboru połączeń

REAKTYWNOŚĆ

W znajdowaniu skutecznych, trwałych i dostosowanych do potrzeb połączeń

INNOWACYJNOŚĆ

Aby zawsze być o krok do przodu i wprowadzać nowatorskie rozwiązania w sposób dynamiczny oraz konstruktywny

KOMPLEKSOWOŚĆ

W zakresie oferty spełniającej potrzeby i wymagania naszych partnerów

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Za produkt jaki wprowadzamy na rynek, aby był on zawsze sprawdzony i wykonany zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa

O PRODUKCJI I PROJEKTOWANIU

Możemy pochwalić się dużą liczbą produktów obecnych w naszym portfolio. Duża ich część to artykuły naszych autorskich projektów zrealizowane dzięki pracy doświadczonej grupy inżynierów, którzy opracowali je tak, aby były zgodne z obowiązującymi na polskim rynku normami i jednocześnie ułatwiały i usprawniały pracę instalatorów i ekspertów z branży techniki sanitarnej.

Dzięki owocnej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi opartej na zaufaniu i ciągłej modernizacji sprzętu oraz technik produkcyjnych zapewniamy, że parki maszyn, na których tworzone są nasze produkty, korzystają z osiągnięć automatyzacji, projektowania i modelowania 3D oraz zapewniają precyzyjną obróbkę przyłączy gwintowanych, zaprasowywanych, skręcanych czy kołnierzowych w naszych produktach. Nasz nowoczesny dział inżynierii mechanicznej pozwala nam projektować i produkować artykuły w zgodzie z naszą wiedzą i oczekiwaniami płynącymi z rynku, zapewniając tym samym większą niż rynkowa elastyczność w produkcji.

JAKOŚĆ

W ciągu ponad 33 lat działalności firma LECHAR dopracowała proces produkcyjny, precyzyjnie i starannie kontrolując wszystkie jego etapy, dając tym samym gwarancje produktu dobrego jakościowo i w przystępnej cenie.

Dbamy o to by cały nasz asortyment, posiadał wymagane krajowe i międzynarodowe certyfikaty oraz deklaracje zgodności. Wszystkie produkty z naszego magazynu, przed wypuszczeniem na rynek, przechodzą bardzo dokładny proces kontroli jakości, tak, by wszelkie ewentualne błędy produkcyjne wychwycić na wczesnym etapie, zanim jeszcze produkt trafi na rynek. Wszystko to w trosce o jakość i solidność naszych połączeń.

LECHAR – jesteśmy Specjalistami od połączeń!

NASZ ASORTYMENT:

Zajmujemy się produkcją wyrobów własnych, zaprojektowanych na podstawie doświadczeń i opinii polskich instalatorów, przez polskich inżynierów LECHAR.Naszymi partnerami biznesowymi, od których importujemy niektóre linie produktowe są renomowani i sprawdzeni producenci z Włoch, Francji oraz Turcji.

Oferujemy m.in. szeroki zakres elastycznych przyłączy do gazu i wody, zawory kulowe, zawory antyskażeniowe, zawory równoważące oraz armaturę solarną. W naszej ofercie dostępne są także mosiężne złączki gwintowane, łączniki zaciskowe do rur z polietylenu usieciowanego i rur wielowarstwowych, armatura ciepłownicza i wodociągowa i wiele innych.

DLACZEGO WARTO
Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.
  • Uważnie dobieramy towar i dostawców.
  • Opierając się na wiedzy i doświadczeniu pomagamy klientom w doborze najlepszego asortymentu dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb.
  • Nasze wyroby posiadają wszelkie, niezbędne certyfikaty i atesty.
  • Oferowanie najwyższej jakości w dobrej cenie jest naszym priorytetem.