18 grudnia 2019

Życzenia świąteczne

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za dotychczasową współpracę! Dziękujemy za zaufanie, okazywaną nam życzliwość i ciepłe słowa. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu wielu radosnych chwil w rodzinnym gronie oraz szczęśliwego i pomyślnego Nowego Roku!

14 października 2019

Nowe produkty z armatury wodociągowej i ciepłowniczej

Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne produkty z kategorii armatura wodociągowa i ciepłownicza! W magazynie, dostępne już do sprzedaży są najlepszej jakości przepustnice (art. J9.2220), zasuwy miękkouszczelniane (art. 20.2220) oraz kompensatory gumowe (art. F8.3020 oraz T8.2020).  

10 października 2019

Nowy, mosiężny odpowietrznik Lechar!

Od dziś w sprzedaży dostępny jest nowy, mosiężny odpowietrznik automatyczny Lechar (art. 502M)! Służy do automatycznego odpowietrzania instalacji grzewczych, tj. usuwania z czynnika grzewczego powietrza (które pojawiło się w wyniku napełniania instalacji lub parowania cieczy w procesie ogrzewania czynnika roboczego) oraz gazów powstających w instalacji.

14 sierpnia 2019

Wielka dogrywka promocji na zawory antyskażeniowe ECO2A!

Ze względu na duże zainteresowanie poprzednią edycją naszej promocji na zawory antyskażeniowe, postanowiliśmy, specjalnie dla Was – ponownie ją uruchomić! Znów można otrzymać od nas plecak marki Quechua lub bezprzewodowe słuchawki marki JBL, robiąc zakupy na dowolne ECO2A, w dniach 19-30.08.2019.  

5 maja 2018

Nowy cennik

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że od dnia dzisiejszego obowiązuje nowy cennik dystrybucyjny. Cennik obowiązuje wyłącznie w transakcjach handlowych z przedsiębiorcami i wszelkimi innymi jednostkami organizacyjnymi (z wyłączeniem konsumentów) będącymi dystrybutorami Lechar.

9 maja 2016

10 lat gwarancji na przyłącza Lechar

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że od dnia dzisiejszego obowiązuje 10 lat gwarancji na przyłącza Lechar ze stali nierdzewnej. Gwarancją objęte są wszystkie rodzaje elastycznych przyłączy gazowych oraz wodnych (w tym rura solarna oraz przyłącza do baterii stojących).