12 lutego 2021

Nowy cennik produktów

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że od najbliższego poniedziałku (15.02.2021) obowiązuje nowy cennik dystrybucyjny. Cennik obowiązuje wyłącznie w transakcjach handlowych z przedsiębiorcami i wszelkimi innymi jednostkami organizacyjnymi (z wyłączeniem konsumentów), będącymi dystrybutorami Lechar.

21 grudnia 2020

Życzenia świąteczne

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom, za miniony rok! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie, współpracę, wyrozumiałość oraz okazywane wsparcie. Jesteście niezastąpieni! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy dużo spokoju, szczęścia i przede wszystkim zdrowia oraz wspaniałego Nowego Roku!

5 marca 2020

Nowy cennik produktowy!

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że od najbliższego poniedziałku (09.03.2020) obowiązuje nowy cennik dystrybucyjny. Cennik obowiązuje wyłącznie w transakcjach handlowych z przedsiębiorcami i wszelkimi innymi jednostkami organizacyjnymi (z wyłączeniem konsumentów), będącymi dystrybutorami Lechar.

18 grudnia 2019

Życzenia świąteczne

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za dotychczasową współpracę! Dziękujemy za zaufanie, okazywaną nam życzliwość i ciepłe słowa. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu wielu radosnych chwil w rodzinnym gronie oraz szczęśliwego i pomyślnego Nowego Roku!

14 października 2019

Nowe produkty z armatury wodociągowej i ciepłowniczej

Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne produkty z kategorii armatura wodociągowa i ciepłownicza! W magazynie, dostępne już do sprzedaży są najlepszej jakości przepustnice (art. J9.2220), zasuwy miękkouszczelniane (art. 20.2220) oraz kompensatory gumowe (art. F8.3020 oraz T8.2020).  

10 października 2019

Nowy, mosiężny odpowietrznik Lechar!

Od dziś w sprzedaży dostępny jest nowy, mosiężny odpowietrznik automatyczny Lechar (art. 502M)! Służy do automatycznego odpowietrzania instalacji grzewczych, tj. usuwania z czynnika grzewczego powietrza (które pojawiło się w wyniku napełniania instalacji lub parowania cieczy w procesie ogrzewania czynnika roboczego) oraz gazów powstających w instalacji.