2 stycznia 2024

NOWA IDENTYFIKACJA WIZUALNA MARKI

Znacie nas od dawna. Jesteśmy na rynku już 34 rok i przez ten czas stworzyliśmy markę o silnych fundamentach i mocnej pozycji nie tylko na rynku polskim, ale też międzynarodowym.

Naszą największa siłą jest prokliencka postawa i nieustanne dążenie do oferowania nowatorskich i jakościowych rozwiązań. Stale poszerzamy nasz asortyment oraz dbamy o to, by nasze produkty usprawniały i ułatwiały pracę specjalistów. LECHAR to sprawdzona, polska firma – to przede wszystkim zespół ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjnej. Chcemy tworzyć, budować, rozwijać, wspierać.

Nowe oblicze naszej marki to połączenie doświadczenia z nowoczesnością, wiedzy z konsekwencją oraz jakości z trwałością. Strona wizualna została uporządkowana i dopasowana do tego kim jesteśmy. Postawiliśmy na proste rozwiązania, bo wiemy że takie zawsze sprawdzają się najlepiej.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi materiałami informacyjnymi i marketingowymi – przedstawiamy Wam nowe oblicze LECHAR, które mamy nadzieję będzie dla Was czytelniejsze i bardziej intuicyjne.