Biuro Obsługi Klienta
czynne jest

od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00

Kontakt

Wybierz na mapie interesujące województwo, aby wyświetlić przypisanego do niego przedstawiciela regionalnego.

Dolnośląskie

Przedstawiciel Regionalny

Marcin Berger

tel. 508 399 205

mail: m.berger@lechar.com.pl

Kujawsko-Pomorskie

Przedstawiciel Regionalny

Adam Modranka

tel. 737 772 440

mail: a.modranka@lechar.com.pl

Lubelskie

Przedstawiciel Regionalny

mgr inż. Bogdan Ceglarz

tel. 508 399 206

mail: b.ceglarz@lechar.com.pl

Lubuskie

Przedstawiciel Regionalny

Marcin Berger

tel. 508 399 205

mail: m.berger@lechar.com.pl

Łódzkie

Przedstawiciel Regionalny

Adam Modranka

tel. 737 772 440

mail: a.modranka@lechar.com.pl

Małopolskie

Przedstawiciel Regionalny

mgr inż. Bogdan Ceglarz

tel. 508 399 206

mail: b.ceglarz@lechar.com.pl

Mazowieckie

Przedstawiciel Regionalny

Andrzej Słowiński

tel. 518 641 105

mail: a.slowinski@lechar.com.pl

Opolskie

Przedstawiciel Regionalny

Adam Modranka

tel. 737 772 440

mail: a.modranka@lechar.com.pl

Podkarpackie

Przedstawiciel Regionalny

mgr inż. Bogdan Ceglarz

tel. 508 399 206

mail: b.ceglarz@lechar.com.pl

Podlaskie

Przedstawiciel Regionalny

Andrzej Słowiński

tel. 518 641 105

mail: a.slowinski@lechar.com.pl

Pomorskie

Przedstawiciel Regionalny

Andrzej Słowiński

tel. 518 641 105

mail: a.slowinski@lechar.com.pl

Śląskie

Przedstawiciel Regionalny

Adam Modranka

tel. 737 772 440

mail: a.modranka@lechar.com.pl

Świętokrzyskie

Przedstawiciel Regionalny

mgr inż. Bogdan Ceglarz

tel. 508 399 206

mail: b.ceglarz@lechar.com.pl

Warmińsko-Mazurskie

Przedstawiciel Regionalny

Andrzej Słowiński

tel. 518 641 105

mail: a.slowinski@lechar.com.pl

Wielkopolskie

Przedstawiciel Regionalny

Marcin Berger

tel. 508 399 205

mail: m.berger@lechar.com.pl

Zachodniopomorskie

Przedstawiciel Regionalny

Marcin Berger

tel. 508 399 205

mail: m.berger@lechar.com.pl

Biuro Warszawa

ul. Modularna 6

Obsługuje klientów ze wszystkich województw

Patryk Bociarski

Dział obsługi klienta

Województwa: mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, opolskie, śląskie

tel.  22 868 67 92

fax. 22 868 67 89

p.bociarski@lechar.com.pl

Zuzanna Kociszewska

Dział obsługi klienta

Województwa: podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

tel.  22 868 67 93

fax. 22 868 67 89

z.kociszewska@lechar.com.pl

Krzysztof Rzetecki

Dyrektor Zaopatrzenia Cała Polska tel.  22 868 67 91 k.rzetecki@lechar.com.pl
Sklep Internetowy Dział Obsługi Klienta Internetowego Cała Polska

tel.  22 868 67 93

fax. 22 868 67 89

sklep@lechar.com.pl